KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634392
nr 1263 4392
Hermann Sichter. Signerad, daterad 63. Olja på duk, 53x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:50:29
100 kr
150 kr
200 kr