KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634392

nr 1263 4392

Hermann Sichter. Signerad, daterad 63. Olja på duk, 53x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 juli 2019
kl 18:50:29